Telefon WhatSapp

Hakkımızda Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama firması olarak 2000 yılından itibaren İstanbul geneline profesyonel halı yıkama, koltuk yıkama, çekyat yıkama ve yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.

Buharlı temizlik, sabit fiyat, memnuniyet garantisi ve %100 hijyen olmak üzere hizmetlerimizi sunmaktayız. Hizmetlerimiz arasında yerinde halı yıkama, koltuk yıkama, koltuk temizleme, çekyat yıkama, çekyat temizleme, yatak yıkama ve yatak temizleme hizmeti bulunmaktadır.

Bakırköy Halı Yıkama, ev ve iş yerlerinde profesyonel yıkama makineleriyle halı yıkama, koltuk yıkama, koltuk temizleme, çekyat yıkama, çekyat temizleme, yatak yıkama ve yatak temizleme hizmeti vermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamız, aynı gün sizlere temizlik hizmeti vermekten mutluluk duymaktadır. Mutlu müşteriler oluşturmak her zaman birinci görevimizdir. Çünkü profesyonel halı yıkama, koltuk yıkama, çekyat yıkama ve yatak yıkama hizmeti alan müşteriler 2 sene 3 sene sonra tekrar bizleri çağırmaktadır. Bunun için müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Misyon

Halı yıkama ve temizlik sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve temizlik sektöründe her geçen gün kendimizi geliştirerek büyümek.

Vizyon

Ev ve İş yeri temizliğinde müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak yenilikçi ve yeni nesil temizlik makineleriyle çözümler üreterek sektöre katkı sağlamak.